Powrót do strony powitalnej

Wytwórnia mas bitumicznych

     Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych Sp. z o.o. w Hrubieszowie zakupiło i zainstalowało w 1999r. nowoczesną, dającą najwyższej jakości masę bitumiczną oraz spełniającą wszelkie europejskie normy wytwórnię mas bitumicznych AMMANN GLOBAL 80H.

Dane techniczne

Mieszalnik:
Dwuwałowy o mieszaniu wymuszonym, o poj. 1000kg z miernikiem temperatury na podczerwień.

Dozator:
Ośmiokomorowy o pojemności 10m3, każda komora z elektronicznym układem pomiarowo-regulacyjnym.

Wieża wypełniacza:
Jeden zbiornik na pył o pojemności 50m3, dwa zbiorniki na mączkę o pojemności 30m3 każdy, wyposażone w sondy napełnienia.

Zbiorniki na asfalt:
3 zbiorniki o pojemności 50m3 każdy.

Zbiorniki na środki adhezyjne:
400-litrowe z elektrycznym ogrzewaniem i izolacją termiczną, wyposażony w czujnik napełnienia z zakresem dozowania od 0,2 do 0,8 l/zarób i czasem wtrysku 5 sek.

Sortownik:
Pięciopokładowy, sita o wymiarach 2x2mm, 4x4mm, 8x8mm, 16x16mm, 25x25mm, wyposażony w rynny przesypowe wyprowadzone na zewnątrz do zbiornika nadziarna.

Waga:
Automatyczna waga kruszywa, wypełniacza (możliwość naważania dwóch różnych rodzajów wypełniacza), automatyczna waga asfaltu.

Zbiorniki na masę:
Trzy zbiorniki o pojemności 50 ton oraz możliwość bezpośredniego spustu.

Automatyka:
Nastawianie, uruchamianie otoczarki, bieżąca kontrola o korekta wszystkich parametrów odbywa się z kabiny operatora na komputerze AS 2000 plus o pamięci operacyjnej 32MB z oprogramowaniem WINDOWS za pomocą klawiatury i myszy. Przebieg całego procesu jest wyświetlany na monitorze kolorowym - Trinitron 20". Komputer rejestruje i przechowuje wszystkie dane z każdego zarobu i ma możliwość ich wydrukowania w dowolnym czasie.

do góry

Polityka prywatnosci, © 2001-2022 NetPartners. All rights reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.